Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław+48 732 082 857
menu
 • Oryginalny Esperal Lubin - Głogów

  550zł

  +48 732 082 857
 • Oryginalna wszywka alkoholowa
  Świdnica - Bolesławiec

  550zł

  +48 732 082 857
 • Zastosowanie wszywki alkoholowej jest jedną z najskuteczniejszych metod terapii alkoholowej. Polega ona na implantacji tabletek Esperal, zawierających substancję antyalkoholową. W momencie kiedy osoba posiadająca wszywkę spożyje alkohol, wywołuje w ten sposób u siebie powstanie wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych. Aby zniwelować omawiane działanie, alkoholik zaczyna unikać spożywania alkoholu, przez co wywołuje się awersja alkoholowa. W ten sposób Esperal zaliczany jest do farmakologicznych i awersyjnych metod terapii alkoholowej. Działanie awersyjne uznawane jest za bardzo skuteczne, ponieważ opiera się na świadomości pacjenta.

  Na czym polega zabieg wszywki alkoholowej?

  Zabieg zaszycia alkoholowego można przeprowadzić w naszym gabinecie w Lubinie, Głogowie, Świdnicy lub Bolesławcu. Polega on na podaniu Esperalu zawierającego lek Disulfiram pod skórę pacjenta przez lekarza chirurgii. Czas zabiegu szacuje się na około trzydzieści minut, do których zalicza się przygotowanie do zabiegu, zaszycie alkoholowe oraz opiekę po zabiegu. Z opinii naszych pacjentów wiemy, że zaszycie alkoholowe w naszych gabinetach jest całkowicie bezbolesne, bezpieczne oraz komfortowe – podane przed zabiegiem znieczulenie miejscowe działa nawet po zabiegu, dzięki czemu nasi pacjenci zaraz po zabiegu są wstanie wykonywać swoje codzienne aktywności, takie jak praca fizyczna lub prowadzenie samochodu. W miejscu zabiegu po około siedmiu dniach pojawia się ledwo widoczna mała blizna. Z kolei sam Esperal uwalnia substancję aktywną od ośmiu do dwunastu miesięcy.

  Esperal - terapia awersyjna

  Kuracja Disulfiramem zaliczana jest do terapii awersyjnej. To znaczy, że osoba cierpiąca na chorobę alkoholową wywołuje u siebie postawę unikającą alkoholu ze względu na właściwości tabletki pojawiające się podczas mieszania jej działania z etanolem, wywołując silne zatrucie alkoholowe poprzez zablokowaną możliwość metabolizowania alkoholu. Odczuwane dolegliwości są znacznie bardziej nasilone, niż podczas zatrucia bez stosowania wszywki. Świadomość ta tworzy w umyśle alkoholika barierę przed spożyciem alkoholu ze względu na późniejsze skutki uboczne. Pacjent może odczuwać takie objawy jak: bóle głowy, wymioty, nudności, niepokój, tachykardię.

  Zalety zaszycia alkoholowego Esperal Lubin - Głogów - Świdnica - Bolesławiec

  Należy podkreślić, że u osoby zachowującej trzeźwość wszywka alkoholowa nie daje żadnych skutków ubocznych. Pojawiają się one jedynie podczas spożywania alkoholu. Esperal w terapii alkoholowej stosowany jest od wielu lat. Jej niewątpliwymi zaletami jest zarówno zwiększenie jakości życia psychicznego jak i fizycznego. Działanie Esperalu rozpoczyna się natychmiast po implantacji. Poprzez świadomość zmian metabolicznych, jakie wywołuje oraz właściwościom jakie posiada, zdecydowanie zwiększa szanse na porzucenie nałogu alkoholowego. Działanie wszywki alkoholowej jest kompleksowe. Poprzez wywoływne objawy psychosomatyczne, Esperal znacząco osłabia chęć sięgnięcia po napój procentowy. Dodatkowo, wywołana abstynencja jest dobrą okazją do refleksji nad swoim uzależnieniem, co bardzo często prowadzi do rozpoczęcia terapii psychologicznej, co zdecydowanie zwiększa szanse na pokonanie choroby alkoholowej. W razie potrzeby można ponownie udać się na zabieg zaszycia alkoholowego po koło roku czas, kiedy Esperal przestaje działać.

  Higiena i bezpieczeństwo

  W naszych gabinetach w Lubinie, Głogowie, Świdnicy i Bolesławcu oferujemy przeprowadzenie zabiegu zaszycia alkoholowego pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry medycznej, zachowując pełen profesjonalizm, jednocześnie dbając o potrzeby pacjenta oraz przyjazną atmosferę. Nasze usługi charakteryzuje efektywność na poziomie 93% oraz wieloletnie doświadczenie w walce z alkoholizmem. Cena zabiegu zaszycia w naszym gabinecie wynosi: około 600 zł.

  Długość działania

  Wszywka alkoholowa Esperal działa od 8 do 12 miesięcy (to zależy m.in. od masy ciała i stylu życia pacjenta)

  oferta

  Niesamowite efekty

  Pozwala odzyskać trzeźwy umysł i poprawić stan zdrowia w atrakcyjnej cenie 550zł !

  cennik

  Wyjście z nałogu

  W połączeniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe efekty

  kontakt