Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław+48 514 825 617
menu
 • Oryginalny Esperal Oleśnica - Oława

  550zł

  +48 514 825 617
 • Oryginalna wszywka alkoholowa
  Dzierżoniów

  550zł

  +48 514 825 617
 • Działanie Esperalu polega na wszyciu tabletki z substancją czynną pod skórę pacjenta, który wykazuje trudność w zachowaniu trzeźwości. Implantację można wykonać w naszych profesjonalnych gabinetach, m.in. w Oleśnicy.

  Wszywka alkoholowa Oleśnica - działanie Esperalu

  Tabletka Esperal Oława zawiera substancję aktywną Disulfiram. Podawany jest on w formie tabletki umieszczanej pod skórą pacjenta. Jego działanie opisuje się poprzez jego blokowanie możliwości metabolizowania alkoholu przez ciało człowieka. W ten sposób człowiek nie może przekształcić gromadzonego aldehydu octowego w mniej szkodliwy kwas octowy i nie może go wydalić. Powoduje to silne zatrucie alkoholowe, trwające nawet kilkanaście godzin. Pierwsze skutki uboczne zaistniałej sytuacji pacjent odczuwa już po kilku minutach od momentu spożycia alkoholu. Dana osoba zaczyna czuć wzmożone i nasilone objawy utożsamiane z kacem, co może być szkodliwe zarówno dla życia i zdrowia pacjenta. W ten sposób Esperal Oleśnica nie leczy uzależnienia, ale działa awersyjnie, czyli wywołuje psychiczną blokadę przed spożyciem napojów procentowych w obawie o wielogodzinne silne zatrucie. Tabletka działa nawet rok, a w razie potrzeby można zastosować ją ponownie.

  Esperal Oleśnica - terapia awersyjna

  W naszym gabinecie w Oleśnicy zabieg zaszycia wykonuje doświadczony lekarz chirurgii. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, umieszcza się pod skórą pacjenta lek, stosując znieczulenie miejscowe. Zazwyczaj jest to okolica pośladka, łopatki lub ramienia. Wszywka jest praktycznie niewidoczna, przez co umożliwia normalne funkcjonowanie. Zabieg ten trwa około pół godziny i niemalże natychmiast po zabiegu uwalnia substancję czynną. Czas gojenia szacuje się na około siedem dni, szwy z kolei zdejmowane są po około dziesięciu dniach od momentu zabiegu. Wszywka alkoholowa Oława jest całkowicie bezpieczna i małoinwazyjna. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, a cały proces związany z leczeniem Esperalem odbywa się w naszym gabinecie w Oleśnicy. Należy podkreślić, że wszywka alkoholowa Oleśnica jest całkowicie bezpieczna, pod warunkiem, że pacjent zachowuje trzeźwość podczas jej działania. W przeciwnym razie wywołuje szereg nieprzyjemnych dolegliwości.

  Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Oleśnicy - Oławie - Dzierżoniowie?

  Koszt zaszycia alkoholowego w Oleśnicy, Oławie i Dzierżoniowie wynosi około 600 zł. Warto potraktować to jako inwestycję w przyszłe życie w abstynencji. Cena zabiegu jest zdecydowanie współmierna z korzyściami jakie przynosi działanie Esperalu. Ponieważ zabieg nie jest drogi, coraz więcej osób się na niego decyduje. Przeprowadza go doświadczony lekarz chirurg, pracujący na nowoczesnym sprzęcie. W celu zwiększenia działania wszywki alkoholowej warto udać się na terapię psychologiczną oraz odbyć wcześniej detoks alkoholowy.

  Esperal - gdzie wszyć w Oleśnicy, Oławie, Dzierżoniowie?

  Jeżeli dostrzegasz u siebie lub u osoby Ci bliskiej problem z nadmiernym spożyciem alkoholu, a mieszkasz w tym regionie, warto poszukać kliniki, która oferuje zarówno odbycie detoksu alkoholowego, jak i zabieg zaszycia. Takim miejscem jest nasz gabinet. Zarówno profesjonalne miejsce, jak i wykwalifikowana kadra znacząco wpływają na zwiększenie szans na powodzenie terapii, którą indywidualnie dopasowujemy do potrzeb pacjenta.

  Przygotowanie do zabiegu wszycia Esperalu

  Do zabiegu zaszycia alkoholowego nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Lekarz nie będzie wymagał od nas ani skierowania na zabieg, ani wykonywania żadnych innych badań przed implantacją. Najważniejszym warunkiem jest aby pacjent zgłosił się na zabieg całkowicie trzeźwy. Nie powinno się spożywać napojów alkoholowych na dobę przed zaszyciem. Jeżeli uzależniony będzie nietrzeźwy, lekarz nie dopuści go do wykonania zaszycia. Związane to jest z wykluczeniem zagrożenia spowodowanego natychmiastową reakcją aktywnego składnika wszywki alkoholowej (Disulfiramu) z alkoholem, co grozi nie tylko nieprzyjemnymi dolegliwościami, lecz nawet poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.

  Jak wygląda zabieg?

  Wiele osób uzależnionych stosuje Disulfiram (lek) ze względu na jego bezpieczeństwo i skuteczność. Jak wygląda procedura implantacji wszywki Esperal? Jest to o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać! Cała procedura trwa mniej niż 30 minut (w tym czasie wliczone jest również podpisanie wszelkich stosownych dokumentów przed zabiegiem). Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu medycznego Pacjent jest poddawany znieczuleniu miejscowemu. Jest to ten rodzaj znieczulenia, w którym podczas wykonywania procedury zaszycia uzależniony jest cały czas świadomy. Zabieg polega na zaaplikowaniu pod skórę odpowiedniej ilości preparatu z Disulfiramem, ustalonej indywidualnie dla każdego pacjenta (najczęściej zależne jest to od wagi pacjenta). Wszywkę implantuje się najczęściej w okolicach pośladka lub łopatek. Dzięki czemu leczenie awersyjne jest całkowicie dyskretne. W naszym gabinecie stosujemy szwy rozpuszczalne, w związku z tym nie ma potrzeby ponownego pojawiania się w gabinecie w celu zdjęcia szwów.

  Podskórnie wszczepiane tabletki Esperal są oryginalnym lekiem. Zapewnia to bezpieczeństwo i minimalizuje możliwość wystąpienia zakażenia po zabiegu. Przed wykonaniem zabiegu sprawdzana jest oczywiście trzeźwość pacjenta. Efekty działania Disulfiramu utrzymują się przez około 8 do 12 miesięcy. Po tym czasie pacjent może zdecydować, czy chce kontynuować leczenie, czy je przerwać. Nasz specjalistyczny gabinet gwarantuje komfort, spokój i dyskrecję na każdym etapie zabiegu implantacji Esperalu.

  Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  Chociaż zabieg wszycia podskórnie Esperalu nie jest procedurą inwazyjną, jest to jednak delikatna ingerencja w organizm uzależnionego, w związku z tym istnieją pewne przeciwskazania do implantacji. Wśród najczęściej spotykanych można wymienić:

  • stan nietrzeźwości uzależnionego Pacjenta w dniu planowanego wykonywania zabiegu zaszycia alkoholowego. Przed zabiegiem wymagana jest min. 24 godzinna abstynencja (im dłużej pacjent nie będzie pił alkoholu – tym lepiej),
  • uczulenie pacjenta na aktywny składnik leku (Disulfiram), lub też inne jego składniki,
  • u kobiet wyklucza ciąża i laktacja,
  • schorzenia sercowo-krążeniowe,
  • nieleczona cukrzyca,
  • niedawno przebyty zawał serca (6 miesięcy przed planowanym zabiegiem),
  • przyjmowanie niektórych leków (w takiej sytuacji lekarz najczęściej zaleca, aby w miarę możliwości pacjent przestał je zażywać na ok. 7 dni przed implantacją),
  • zaburzenia psychiczne (w tym również zakwalifikowane są próby samobójcze w przeszłości).

  Możliwe powikłania po wykonaniu zabiegu

  Zabieg implantacji wszywki alkoholowej Oława – jeżeli jest wykonany w specjalistycznym gabinecie, zajmującym się awersyjnym leczeniem alkoholizmu - nie jest obarczony ryzykiem powikłań. Jedyne skutki uboczne, jakie mogą wystąpić po implantacji najczęściej wynikają z nieprawidłowej higieny rany. Jeżeli rana nie będzie odpowiednio pielęgnowana może wdać się zakażenie (rana może stać się boląca, może wyciekać z niej płyn surowiczy). W takim wypadku należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza. Zdarzają się także jednorazowe przypadki, kiedy wszywka jest po prostu odrzucana przez organizm. Wtedy może pojawić się w okolicach rany niewielka torbiel. W tej sytuacji również konieczna jest konsultacja z lekarzem, który najprawdopodobniej będzie musiał usunąć lek z Esperalem. Są to sporadyczne sytuacje.

  Długość działania

  Wszywka alkoholowa Oleśnica działa od 8 do 12 miesięcy (to zależy m.in. od masy ciała i stylu życia pacjenta)

  oferta

  Niesamowite efekty

  Pozwala odzyskać trzeźwy umysł i poprawić stan zdrowia w atrakcyjnej cenie 550zł !

  cennik

  Wyjście z nałogu

  W połączeniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe efekty

  kontakt