Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław+48 578 016 964
menu
 • Oryginalny Esperal Oleśnica - Oława

  550zł

  +48 578 016 964
 • Oryginalna wszywka alkoholowa
  Dzierżoniów

  550zł

  +48 578 016 964
 • Działanie Esperalu polega na wszyciu tabletki z substancją czynną pod skórę pacjenta, który wykazuje trudność w zachowaniu trzeźwości. Implantację można wykonać w naszych profesjonalnych gabinetach, m.in. w Oleśnicy.

  Wszywka alkoholowa - działanie Esperalu

  Tabletka Esperal zawiera substancję aktywną Disulfiram. Podawany jest on w formie tabletki umieszczanej pod skórą pacjenta. Jego działanie opisuje się poprzez jego blokowanie możliwości metabolizowania alkoholu przez ciało człowieka. W ten sposób człowiek nie może przekształcić gromadzonego aldehydu octowego w mniej szkodliwy kwas octowy i nie może go wydalić. Powoduje to silne zatrucie alkoholowe, trwające nawet kilkanaście godzin. Pierwsze skutki uboczne zaistniałej sytuacji pacjent odczuwa już po kilku minutach od momentu spożycia alkoholu. Dana osoba zaczyna czuć wzmożone i nasilone objawy utożsamiane z kacem, co może być szkodliwe zarówno dla życia i zdrowia pacjenta. W ten sposób Esperal nie leczy uzależnienia, ale działa awersyjnie, czyli wywołuje psychiczną blokadę przed spożyciem napojów procentowych w obawie o wielogodzinne silne zatrucie. Tabletka działa nawet rok, a w razie potrzeby można zastosować ją ponownie.

  Esperal - terapia awersyjna

  W naszym gabinecie w Oleśnicy zabieg zaszycia wykonuje doświadczony lekarz chirurgii. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, umieszcza się pod skórą pacjenta lek, stosując znieczulenie miejscowe. Zazwyczaj jest to okolica pośladka, łopatki lub ramienia. Wszywka jest praktycznie niewidoczna, przez co umożliwia normalne funkcjonowanie. Zabieg ten trwa około pół godziny i niemalże natychmiast po zabiegu uwalnia substancję czynną. Czas gojenia szacuje się na około siedem dni, szwy z kolei zdejmowane są po około dziesięciu dniach od momentu zabiegu. Wszywka alkoholowa jest całkowicie bezpieczna i małoinwazyjna. Zabieg nie wymaga hospitalizacji, a cały proces związany z leczeniem Esperalem odbywa się w naszym gabinecie w Oleśnicy. Należy podkreślić, że wszywka alkoholowa jest całkowicie bezpieczna, pod warunkiem, że pacjent zachowuje trzeźwość podczas jej działania. W przeciwnym razie wywołuje szereg nieprzyjemnych dolegliwości.

  Ile kosztuje wszywka alkoholowa w Oleśnicy - Oławie - Dzierżoniowie?

  Koszt zaszycia alkoholowego w Oleśnicy, Oławie i Dzierżoniowie wynosi około 600 zł. Warto potraktować to jako inwestycję w przyszłe życie w abstynencji. Cena zabiegu jest zdecydowanie współmierna z korzyściami jakie przynosi działanie Esperalu. Ponieważ zabieg nie jest drogi, coraz więcej osób się na niego decyduje. Przeprowadza go doświadczony lekarz chirurg, pracujący na nowoczesnym sprzęcie. W celu zwiększenia działania wszywki alkoholowej warto udać się na terapię psychologiczną oraz odbyć wcześniej detoks alkoholowy.

  Esperal - gdzie wszyć w Oleśnicy, Oławie, Dzierżoniowie?

  Jeżeli dostrzegasz u siebie lub u osoby Ci bliskiej problem z nadmiernym spożyciem alkoholu, a mieszkasz w tym regionie, warto poszukać kliniki, która oferuje zarówno odbycie detoksu alkoholowego, jak i zabieg zaszycia. Takim miejscem jest nasz gabinet. Zarówno profesjonalne miejsce, jak i wykwalifikowana kadra znacząco wpływają na zwiększenie szans na powodzenie terapii, którą indywidualnie dopasowujemy do potrzeb pacjenta.

  Długość działania

  Wszywka alkoholowa Esperal działa od 8 do 12 miesięcy (to zależy m.in. od masy ciała i stylu życia pacjenta)

  oferta

  Niesamowite efekty

  Pozwala odzyskać trzeźwy umysł i poprawić stan zdrowia w atrakcyjnej cenie 550zł !

  cennik

  Wyjście z nałogu

  W połączeniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe efekty

  kontakt