Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław+48 514 825 617
menu
 • Oryginalny Esperal Polkowice - Jawor

  550zł

  +48 514 825 617
 • Oryginalny Esperal Polkowice - Jawor

  550zł

  +48 514 825 617
 • Popularność wszywki alkoholowej Jawor.

  Popularność wszywek alkoholowych nadal rośnie. Każdego dnia przybywa coraz więcej klientów, którzy przekonali się do działania esperalu. Dlaczego ten środek okazał się taki pomocny w walce z uzależnieniami? Otóż, alkoholikowi towarzyszy bezustannie głód alkoholowy, który jest ciężki do zwalczenia. Potrzebny jest zatem hamulec, który uniemożliwi sięgnięcie po daną substancję. Wychodząc z odwyku osoby uzależnione nie wiedzą, jak sobie poradzą w normalnej rzeczywistości, w której wszechobecnie panuje alkohol. Gdzie nie pójdziemy tam spotykają nas oferty różnorodnych trunków. Warto mieć zatem w zanadrzu tajną broń. Esperal Polkowice jest doskonałym rozwiązaniem. Alkoholicy stosujący leczenie terapeutyczne oraz wspomagająco stosują wszywkę alkoholową mają szansę na pełne wyleczenie. Nauka zachowania abstynencji jest długą drogą, którą trzeba sobie ułatwiać, na ile to możliwe.

  Jak działa wszywka alkoholowa Polkowice?

  Wszywka alkoholowa powstrzymuje osoby uzależnione przed piciem alkoholu. Z powodu groźnych skutków ubocznych alkoholik przez cały okres działania esperalu nie może przyjmować substancji z alkoholem w składzie. Esperal to lek, który umieszczany jest pod skórą (zwykle pod łopatkami oraz na pośladkach). Lek ten wchodzi w silną interakcję z alkoholem, a takie połączenie może w niektórych przypadkach spowodować nawet śmierć pacjenta. Esperal zawiera składnik – disulfiram, który bierze udział w metabolizmie alkoholu. Picie podczas posiadania wszywki alkoholowej prowadzi do wzrostu stężenia metabolitu alkoholu etylowego, co odpowiada za objawy podobne do kaca, jednak silniejsze i poważniejsze w skutkach.

  Wszywka alkoholowa zmusza do abstynencji. Pacjenci, którzy są zdecydowani na leczenie doceniają jej działanie. Ważne, aby decyzja o wszywce alkoholowej była przemyślana oraz podjęta przez osobę uzależnioną, ponieważ to od niej nałóg wymaga wiele starań, poświęceń oraz wyrzeczeń. Alkoholicy, którzy czują, że czas rozpocząć leczenie powinni robić to wielowymiarowo, angażując wszystkie dostępne metody.

  Co się stanie, gdy dojdzie do połączenia esperalu oraz wszywki alkoholowej?

  Picie z wszywką alkoholową grozi poważnymi uszkodzeniami narządów oraz wiąże się z ciężkimi skutkami ubocznymi. Najczęściej odnotowuje się: silne uderzenia gorąca, bóle i zawroty głowy, nudności, wymioty, zwiększenie bądź nagłe zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi oraz tachykardię. Esperal Polkowice - to nie wszystko, ponieważ w ciężkich przypadkach może dojść do marskości wątroby lub zapalenia trzustki. Możliwe jest także zatrzymanie akcji serca spowodowane zmianą rytmu.

  Decydując się na wszywkę alkoholową należy bezwzględnie trzymać się tego zakazu. Chodzi tutaj przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo. To ogromna szansa, aby nauczyć się żyć w abstynencji. Alkoholik posiadający wszywkę alkoholową powinien czuć wstręt oraz niechęć do napojów alkoholowych. Przy trzeźwości powinien trzymać go również strach. Wszystko jednak zależy od tego, jak pacjent przeszedł terapię antyalkoholową, która odgrywa najważniejszą rolę w procesie zdrowienia. Przerobienie wszystkich problemów natury psychicznej powinno załagodzić chęć powrotu do nałogu.

  Pacjenci pytają również o interakcje esperalu z innymi lekami. Uspokajamy informując, że wszywka alkoholowa reaguje jedynie z alkoholem etylowym. Wszystkie inne substancje, leki oraz środki mogą być bezpiecznie stosowane. Trzeba jednak pamiętać, że wiele substancji oraz produktów spożywczych ma w swoim składzie alkohol. Z tego względu na czas leczenia najbezpieczniej jest zrezygnować ze wszystkich rzeczy, które mają w swoim składzie nawet najmniejszą ilość alkoholu.

  Dla kogo jest odpowiednia wszywka alkoholowa Jawor?

  Na zabieg powinny się stawiać osoby, które przeszły bądź są w trakcie terapii antyalkoholowej. Wszywka alkoholowa nie zastąpi koniecznego procesu leczenia, podczas którego wyjaśnione zostaną wszystkie ważne kwestie związane z chorobą. Esperal Jawor - jest to jedynie metoda wspomagająca, która znacznie zwiększa skuteczność terapii. Przed zabiegiem trzeba pamiętać, że należy przyjść uprzednio nie spożywając przez 24 godziny alkoholu. Esperal jest doskonałą pomocą, gdy chcemy, a nie mamy tyle motywacji, aby przejść w stan abstynencji. Zgoda na zabieg jest podpisywana przez każdego pacjenta, ponieważ wszywka alkoholowa Jawor potrzebuje świadomej decyzji oraz uświadomienia sobie poważnych konsekwencji. Każdy pacjent musi być pewny, że wie z czym się wiąże dana metoda, ponieważ niedostosowanie się może się skończyć tragicznie.

  Wszywka alkoholowa może być stosowana w większości przypadków. Przeciwskazań do wykonania zabiegu jest niewiele. Obejmują one przede wszystkim osoby, które w ciągu 12 godzin spożyły alkohol. Takim osobom nie możemy wykonać zabiegu. Zawsze kontrolujemy alkomatem stan pacjentów, aby pewnie podejść do działania. Ponadto uważać powinny osoby uczulone na którykolwiek składnik leku. Implantacji wszywki alkoholowej nie mogą się poddać także osoby po świeżo przebytym zawale serca, posiadające schorzenia krążeniowo – sercowe oraz cierpiący na zaburzenia psychiczne (ze szczególną uwagą na próby samobójcze w przeszłości).

  Informacje podstawowe o esperal Jawor.

  Esperal ma postać niewielkich okrągłych, jałowych tabletek. Wszywka alkoholowa Polkowice działa od razu po umieszczeniu w ciele pacjenta. Esperal pod skórą natychmiastowo zostaje uwolniony do krwi. Natychmiastowe działanie leku wyklucza możliwość przeprowadzenia zabiegu na osobach, które niedawno spożywały alkohol. Efekt, który daje wszywka alkoholowa utrzymuje się mniej więcej od 8 do nawet 12 miesięcy, w zależności od predyspozycji indywidualnych.

  Lekarz dobiera dawkę leku indywidualnie do potrzeb oraz możliwości każdego pacjenta. Trzeba wziąć pod uwagę wiele istotnych czynników – wiek, wagę, stan zdrowia oraz fazę choroby. Nie ma szans na pomyłki, ponieważ zajmuje się tym specjalista diagnostyk.

  Zabieg implantacji wszywki alkoholowej – przebieg wizyty.

  Pacjent rozpoczyna wizytę od konsultacji lekarskiej, na której udziela szczegółowego wywiadu. Na tej podstawie pacjent uzyskuje pozwolenie lekarza na przeprowadzenie zabiegu oraz ustalana jest dawka esperalu. Zabieg trwa jedynie 30 minut. Wszystko odbywa się pod znieczuleniem miejscowym. Wszycie esperalu jest nieskomplikowane i w pełni bezpieczne. Chirurg umieszcza pod skórą ustaloną wcześniej dawkę leku na takiej głębokości, aby pacjent nie miał możliwości samodzielnego wyjęcia. Wizyta jest krótka i bardzo efektywna. Skuteczność esperalu jest bardzo wysoka, jeżeli jest połączony z terapią.

  Rana po zabiegu goi się około tygodnia. Po tym czasie pacjent musi zjawić się na kontroli, aby lekarz upewnił się, że wszystko zagoiło się prawidłowo. Aby nie została żadna blizna klienci muszą przez cały czas dbać o odpowiednią higienę oraz pielęgnację. Pacjenci mają do wyboru szwy rozpuszczalne oraz zwykłe. W zależności od ich wyboru ustala jest następna wizyta. Osoby, które przestrzegają zasad nie obawiają się o jakiekolwiek blizny oraz ślady. Ponadto samo miejsce zabiegowe jest mało zauważalne i nie rzuca się w oczy.

  Długość działania

  Wszywka alkoholowa Wałbrzych działa od 8 do 12 miesięcy (to zależy m.in. od masy ciała i stylu życia pacjenta)

  oferta

  Niesamowite efekty

  Pozwala odzyskać trzeźwy umysł i poprawić stan zdrowia w atrakcyjnej cenie 550zł!

  cennik

  Wyjście z nałogu

  Wszywka alkoholowa Legnica w połączeniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe efekty

  kontakt