Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław+48 514 825 617
menu
 • Oryginalny Esperal Strzelin - Trzebnica

  550zł

  +48 514 825 617
 • Oryginalny Esperal Strzelin - Trzebnica

  550zł

  +48 514 825 617
 • Wszywka alkoholowa Strzelin – nowoczesny zabieg wspomagający leczenie alkoholizmu.

  Leczenie alkoholizmu jest bardzo wymagające. Pacjenci zwykle muszą wykazać się ogromną siłą woli oraz cierpliwością i samozaparciem. To trudne, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie alkohol jest wszędzie dostępny. Innowacyjne rozwiązania doskonale rozwiązują uciążliwy problem uzależnienia. Pacjenci, którzy sumiennie uczęszczają na terapie mogą liczyć na doskonałe efekty wykonywanych przez nas usług. Nasza klinika oferuje profesjonalne zabiegi wszywki alkoholowej. Praca z lekiem esperal pokazała nam jak łatwo jest pomagać.

  Zabieg implantacji wszywki alkoholowej jest doskonałym wsparciem terapii antyalkoholowej. Chcąc podtrzymać jej efekty można zdecydować się na ochronę w postaci takiego zabiegu. Wielu terapeutów potwierdza skuteczność takiego rozwiązania. Sam esperal nie jest jednak traktowany jako samodzielna forma leczenia alkoholizmu, dlatego też przed lub w trakcie stosowania leku trzeba kontynuować leczenie psychologiczne.

  Nałogi komplikują nam życie i powodują wiele niszczących skutków. Dzięki działaniu wszywki alkoholowej możemy uchronić się przed poważną utratą zdrowia, która jest konsekwencją nadużywania alkoholu. Zachęcamy każdego, kto ma problem alkoholowy, aby wypróbował leczenie esperalem. Nowoczesne rozwiązania wciąż zaskakują. Starajmy się skorzystać ze wszystkich udogdnień, które oferuje nam życie, ponieważ życie jest krótkie i może skończyć się w każdej chwili.

  Jak działa esperal Trzebnica?

  Esperal jest lekiem stosowanym w walce z alkoholizmem. Ta substancja ma właściwości blokujące enzym dehydrogenazy aldehydowej, który bierze udział w rozkładzie alkoholu w wątrobie. W wyniku blokady dochodzi do zgromadzenia aldehydu octowego, który jest przekształcany w postać nieszkodliwą, dzięki czemu nie wywołuje nieprzyjemnych objawów. Działanie aldehydu przypomina silne objawy tzw. kaca. Poprzez działanie esperalu pacjenci odczuwają wstręt oraz niechęć do alkoholu. Tego typu rozwiązania skutecznie ułatwiają życie osobom uzależnionym, które odczuwają ciągły głód alkoholowy. Esperal może odzwyczaić pacjentów od codziennego picia. Wszystko zależy od pracy własnej oraz motywacji. Wszywka alkoholowa działa jak najlepszy hamulec.

  Wszywka alkoholowa Trzebnica wykazuje długotrwałe działanie. Najczęściej jest to okres 8 -10 miesięcy. W zależności od metabolizmu danej osoby może działać nawet do 12 miesięcy. Po tym czasie w razie potrzeb można powtórnie wykonać zabieg. Działanie esperalu rozpoczyna się od razu w momencie wszycia pod skórę, ponieważ w ten sposób aplikowania leku substancje bardzo szybko dostają się do krwioobiegu. Natychmiastowy efekt jest doceniany przez wszystkich pacjentów, ponieważ już po przekroczeniu progu gabinetu rozpoczyna się nowe życie pacjenta, które nie jest już kierowane przez alkoholu.

  Reakcja organizmu na połączenie alkoholu i esperalu.

  Esperal Strzelin reaguje bardzo silnie z alkoholem. Pamiętajmy, że w wielu produktach spożywczych, kosmetykach i lekach mogą znajdować się śladowe ilości alkoholu. Na czas leczenia najlepiej zrezygnować z tego typu rzeczy oraz sprawdzać etykiety i ulotki. Zasady są proste i jedyne o czym trzeba pamiętać to rezygnacja z alkoholu.

  Esperalu nie można łączyć z alkoholem etylowym. Reakcja organizmu potrafi być czasami bardzo silna. Wypicie używki skutkuje poważnymi skutkami ubocznymi ciężkimi do zniesienia. Do objawów zalicza się: silne bóle i zawroty głowy, wymioty, duszności, drgawki, skoki ciśnienia tętniczego krwi, zaburzenia rytmu serca, marskość wątroby, a także ostre zapalenie trzustki. W niektórych przypadkach dochodzi także do zawału serca. W zależności od ilości spożytego alkoholu dolegliwości mogą okazać się znacznie poważniejsze. Aby uniknąć wszelkich komplikacji oraz uszkodzeń narządów pacjenci muszą zrezygnować z nawet najmniejszych ilości alkoholu. W ten sposób mogą bezpiecznie przejść przez cały okres leczenia.

  Jak wygląda zabieg wszywki alkoholowej?

  Esperal jest umieszczany podskórnie. Zabieg ma charakter chirurgiczny i stosujemy przy nim znieczulenie miejscowe. Odpowiednią dawkę leku lekarz umieszcza na podstawie określonych czynników oraz wywiadu lekarskiego. Chirurg nacina skórę i umieszcza daną dawkę leku. Zwykle zabieg jest przeprowadzany pod łopatką lub na pośladku. Przez kilka miesięcy lek działa w krwioobiegu. Zabieg nie trwa długo – około 30 minut. Wszycie esperalu nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych, o ile stosujemy się do zaleceń lekarza. Wszywka alkoholowa Strzelin - przede wszystkim na zabieg należy zgłaszać się w stanie trzeźwym. Najlepiej, aby pacjent na dobę powstrzymał się od picia. Wszywka alkoholowa nie reaguje z innymi lekami oraz substancjami, dlatego nie trzeba się martwić o jakiekolwiek niebezpieczne interakcje. Należy pamiętać o bezwzględnym zakazie stosowania alkoholu podczas działania leku. Esperal Trzebnica - gwarantuje to skuteczność zabiegu oraz redukcję potencjalnych skutków ubocznych.

  Bez wątpienia jednym z największych plusów esperalu jest to, że nie trzeba pamiętać o przyjęciu dawki leku. Wielu osobom nie udaje się systematyczne przyjmowanie leków, dlatego warto docenić sposób aplikowania esperalu, który nie komplikuje życia pacjentów.

  Kto nie powinien korzystać z zabiegu implantacji wszywki alkoholowej?

  Do zabiegu nie mogą podejść osoby, które spożywały alkohol w ciągu ostatnich 12 godzin. Wszyscy, którzy uczuleni są na disulfiram, tiokarbaminiany lub inny składnik leku również nie mogą zastosować leczenia. Esperal Strzelin - Zabieg musi zostać omówiony z lekarzem, gdy pacjent posiada schorzenia sercowo – krążeniowe (nadciśnienie, niewydolność bądź choroba niedokrwienna). Uważać powinny także osoby z problemami psychicznymi – psychozy bądź przebyte próby samobójcze. Przed każdym zabiegiem na konsultacji lekarskiej można dokładniej omówić poszczególne przeciwskazania, aby zdobyć pewność, że esperal jest dla nas odpowiedni.

  Decydując się na zabieg implantacji wszywki alkoholowej należy być pewnym, że będziemy przestrzegać bezwzględnego zakazu picia alkoholu. Pacjenci, którzy robią to z przymusu nie powinni zgłaszać się na zabieg. Decyzja o leczeniu powinna wynikać z chęci zmiany, ponieważ tylko osobista motywacja oraz zdobycie siły do leczenia będą skutkować efektywnością wszywki alkoholowej. Ponadto nie chcemy narażać naszych pacjentów na przykre skutki uboczne.

  Wszywka alkoholowa Trzebnica – dlaczego warto przyjść do nas?

  Jesteśmy grupą specjalistów, którzy z przyjemnością pomagają pacjentom pokonać alkoholizm. Specjalizujemy się w zabiegach wszywki alkoholowej i stosujemy sprawdzone oraz bezpieczne metody. W naszej klinice znajdziesz specjalne gabinety zabiegowe oraz przyjazny personel, który obsłuży Cię na jak najlepszym poziomie. Wiemy, że alkoholizm wymaga długotrwałego leczenia. Wszywka alkoholowa posiada długie działanie, które doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie terapii. Nasza klinika jest nowoczesna i przygotowana nawet na najbardziej wymagających klientów. Przyjdź do nas i dowiedz się, jak ułatwić sobie życie oraz poprawić jego jakość w niecałą godzinę.

  Czekamy na Ciebie! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Długość działania

  Wszywka alkoholowa Wałbrzych działa od 8 do 12 miesięcy (to zależy m.in. od masy ciała i stylu życia pacjenta)

  oferta

  Niesamowite efekty

  Pozwala odzyskać trzeźwy umysł i poprawić stan zdrowia w atrakcyjnej cenie 550zł!

  cennik

  Wyjście z nałogu

  Wszywka alkoholowa Legnica w połączeniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe efekty

  kontakt